2018 online boty, obuv, dámské boty, dámská obuv pánské boty, pánská obuv

2018 online boty, obuv, dámské boty, dámská obuv pánské boty, pánská obuv
 

Úvod >  Jak nakupovat

Jak nakupovat

1 Nabízíme našim zákazníkům rychlejší procesor a dopravce spokojeni. International Air Express Mezinárodní společnost EMS, DHL, TNT. Doba dodání závisí na cíli.

Potvrďte svou poštovní adresu dříve, než za ni zaplatíte, nejlépe opustíte telefonní číslo pro kontakt. Za vámi zadáte platnou e-mailovou adresu a získáte e-maily poté, co jste získali aktuální informace.

(Sobota a neděle a většina svátků kromě) 2 položky jsou obvykle odeslány do 3 dnů po ověření platby.

3 Jakmile obdržíte balíček, pošleme vám číslo sledování, pokud je k dispozici. Balíček v době přepravy obvykle trvá 7 až 14 dní v závislosti na cíli, svátcích a faktorech mimo kontrolu poštovních služeb. Pokud dojde k mírnému zpoždění, buďte prosím trpělivější.

objednávky

Po objednání ověřte svou e-mailovou adresu a potvrzení o potvrzení e-mailové objednávky vám bude zasláno. Bude to trvat 7-9 pracovních dnů, než se dostanete ke dveřím. Dále budeme mít dva dny zpracování a dodání. Během 24 až 48 hodin vám po obdržení objednávky pošleme číslo sledování.

zrušení objednávky

Zrušení musí být vyžádána před odesláním objednávky. Vzhledem k tomu, že co nejdříve do 6 až 8 hodin po objednávce všech objednávek co děláme, nemusíme vždy po zrušení objednávky vždy zrušit. Doufám, že pochopíte tento důležitý bod. Po odeslání objednávky bude považováno za žádost o zrušení v souladu s pravidly pro vrácení. Pokud objednávku zrušíte před odesláním, zaplatíme jej držiteli. Výška 15% doufám, že pochopíte tento důležitý bod.

Pravidla pro vracení peněz

1 Povolení plné refundace pouze položek, které mají problémy, které jsme způsobili.

2 Pokud vratný obal neobsahuje veškeré příslušenství a náhradní díly, náklady na příslušenství a díly budou odečteny od celkové ceny výrobku a mohou být pouze částečnou náhradou.

3 Pokud z jakéhokoli důvodu je velikost, barva nebo náhrada pod názvem "rozdíl", cena za odeslání bude odečtena od celkové ceny produktu.

návratová politika

Vrácení nebo výměna je povolena za předpokladu, že si zákazník zakoupí produkt prostřednictvím webové stránky, a to do 30 dnů od obdržení. Kontaktujte nás, pokud se budete chtít vrátit nebo vyměnit. Všechny balíčky musí být zasílány potvrzením poštovních adres USA, UPS nebo Federal Express. O ověřitelné metodě Nejsme zodpovědní za ztracené zásilky během přepravy. Jakmile obdržíme svůj návrat, prosím povolte až pět pracovních dnů pro návrat nebo výměnu.

zpět
vinoteka-ukaplicky.cz je jedním z největších prodejen obuvi v České republice. Od samého začátku jsme odhodláni zajistit, aby každý klient našel něco pro nás. Nezaměřujeme se na žádnou zákaznickou základnu, proto nabízíme dámskou a pánskou obuv. Chceme uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky, jsme na trh nové řešení, která umožňují zákazníkům nakupovat šetrných, šťastný nakupování. Víme, že pohodlné boty jsou základem úspěšného dne. To je důvod, proč jsme velmi znepokojuje, je nejen láska elegantních moderních ženských bot, větší důraz na praktičnost a pohodlí matky, najít ty správné boty pro sebe. Doufáme také, že muži, kteří nemají rádi nákup, obvykle najdou pánské boty rychle a snadno v obchodě. Pokud máte rádi stejné boty jako my, je to skvělé. Máte k dispozici řadu našich produktů. V naší nabídce máme nejen boty značky, ale i levné boty, stejně tak nápadité jako drahé boty. Jako maloobchodník víme, že především to, co nosíme, je pro ženy velmi důležité. To je důvod, proč jako odborník na toto téma nemůžeme jen prodat, ale hlavně zvolit vhodné plemeno. Pokud jste se nerozhodli, aby se postarali o dámské obuvi: kontaktujte nás, náš profesionální pomoc je jistá, aby jste spokojeni. Co odlišuje vinoteka-ukaplicky.cz od jiných internetových obchodů, je velmi intuitivní služba pro ukládání stránek. Každý den se snažíme, aby služba našich klientů splňovala standardní požadavky. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte naše zaměstnance. Odpoví na všechny vaše otázky.

Copyright © 2019 www.vinoteka-ukaplicky.cz. All Rights Reserved. Boty Online,DÁMSKÉ Baleríny 2018,dámské body outlet