2018 online boty, obuv, dámské boty, dámská obuv pánské boty, pánská obuv

2018 online boty, obuv, dámské boty, dámská obuv pánské boty, pánská obuv
 

Úvod >  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat

Tyto zásady ochrany soukromí vysvětlují, jakým způsobem chráníme soukromí vašich osobních informací obecně. Platí pro všechny osobní údaje, které nám poskytnete při registraci u nás.

Jaké informace shromažďujeme?

Osobní údaje, které shromažďujeme od vás, závisí na okolnostech sběru a povaze služby. Pokud například chcete zakoupit produkt z těchto webových stránek, můžeme shromažďovat informace jako jméno, e-mailovou adresu, dodací adresu, fakturační adresu a další informace. Pro nákup

Jak jsme se ze zákona povinnost získat váš souhlas ke shromažďování „citlivých údajů“, můžeme předpokládat, že souhlasíte s tím, aby sbírat pro použití v souladu s těmito zásadami ochrany soukromí, všechny informace, které k nám přicházejí, péče k dispozici, jak jste nehlásili jinak.

Shromažďování informací

Při návštěvě našich webových stránek můžeme shromažďovat osobní informace o vás, když s námi jednáte prostřednictvím našich webových stránek nebo nás kontaktujete osobně. Nezískali jsme žádné osobní údaje bez vašeho svolení. Věříme, že jste dal svůj souhlas, když vyplníte požadovaná pole pro usnadnění transakce na tomto webu.

Jak můžeme použít vaše osobní údaje?

Obvykle shromažďujeme vaše osobní údaje pro následující účely:

1. Pro usnadnění přístupu na naše webové stránky, produkty a služby

2. Dodat produkty, které jste si od nás objednali

3. Informovat vás o našich produktech a službách

4. Požádejte o naše produkty, služby, marketing a webové stránky.

Některé osobní informace, které shromažďujeme, jsou pro nás důležité, abychom přesně věděli, kdo používá službu. Další typy osobních informací, které shromažďujeme, nám pomáhají vytvářet profil toho, kdo jsou naše služby, a rozvíjet jejich zájmy. To nám pomáhá nabízet produkty, které vyhovují potřebám uživatelů těchto stránek.

Přenos osobních údajů třetím osobám

Můžeme zveřejnit vaše osobní údaje třetím stranám pro účel, pro který byly tyto informace shromážděny nebo k podobným účelům, například transakce vaším jménem nebo poskytovat úplné nabyté produkt máte. Poviníme třetím stranám, aby nám poskytly služby, osobní údaje, které u nás uchováváme, zahrnují dodavatele. Například jsme zapojeni do:

1. Dodávejte produkty zakoupené prostřednictvím této webové stránky

2. Placení elektronické platby, zpracování plateb kreditní karty a související služby

Bezpečnost vašich osobních informací

Uchovávejte své osobní údaje v bezpečí a neobchodujte, pronájme ani neprodávejte. Učiníme veškeré přiměřené kroky, abychom zajistili, že veškeré informace, které o vás obdržíme, budou zajištěny. Osobní údaje lze ukládat elektronicky do našeho počítačového systému. Firewally, hesla, antivirový software a e-mailové filtry Acto chrání všechny naše elektronické informace.

Změny v těchto zásadách ochrany osobních údajů

Tyto zásady ochrany osobních údajů můžeme změnit jako obchodní požadavek nebo změnit zákon. Jakékoliv změny těchto zásad ochrany soukromí budou aktualizovány na našich webových stránkách, tak prosím navštivte tuto stránku pravidelně, aby zajistily máte nejvíce platných předpisů na ochranu dat.

Odstraňte svůj problém

Máte-li jakékoli dotazy ohledně shromažďování nebo použití vašich osobních údajů, kontaktujte nás. Na váš dotaz nebo stížnost odpovíme co nejdříve.

zpět
vinoteka-ukaplicky.cz je jedním z největších prodejen obuvi v České republice. Od samého začátku jsme odhodláni zajistit, aby každý klient našel něco pro nás. Nezaměřujeme se na žádnou zákaznickou základnu, proto nabízíme dámskou a pánskou obuv. Chceme uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky, jsme na trh nové řešení, která umožňují zákazníkům nakupovat šetrných, šťastný nakupování. Víme, že pohodlné boty jsou základem úspěšného dne. To je důvod, proč jsme velmi znepokojuje, je nejen láska elegantních moderních ženských bot, větší důraz na praktičnost a pohodlí matky, najít ty správné boty pro sebe. Doufáme také, že muži, kteří nemají rádi nákup, obvykle najdou pánské boty rychle a snadno v obchodě. Pokud máte rádi stejné boty jako my, je to skvělé. Máte k dispozici řadu našich produktů. V naší nabídce máme nejen boty značky, ale i levné boty, stejně tak nápadité jako drahé boty. Jako maloobchodník víme, že především to, co nosíme, je pro ženy velmi důležité. To je důvod, proč jako odborník na toto téma nemůžeme jen prodat, ale hlavně zvolit vhodné plemeno. Pokud jste se nerozhodli, aby se postarali o dámské obuvi: kontaktujte nás, náš profesionální pomoc je jistá, aby jste spokojeni. Co odlišuje vinoteka-ukaplicky.cz od jiných internetových obchodů, je velmi intuitivní služba pro ukládání stránek. Každý den se snažíme, aby služba našich klientů splňovala standardní požadavky. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte a kontaktujte naše zaměstnance. Odpoví na všechny vaše otázky.

Copyright © 2019 www.vinoteka-ukaplicky.cz. All Rights Reserved. Boty Online,DÁMSKÉ Baleríny 2018,dámské body outlet